مسئولیت اجتماعی 
یعنی
کسب‌و‌کار شما از دیگران جدا نیست و صرفا راهی برای کسب درآمد به شمار نمی‌رود. کارکنان، مشتریان، تامین‌کنندگان و جامعه‌ی محل کسب‌وکار شما همگی تحت تاثیر کسب‌و‌کار و اعمال‌تان قرار می‌گیرند.
پس
شما در قبال آنها مسئولیت دارید و باید دین خود را ادا کنید.

با مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها بیشتر آشنا شوید.
 
 
خانه مهارت زندگی در راستای مسئولیت اجتماعی چه میکند؟

خانه مهارت زندگی با هدف پرورش نسلی توانمند از طریق آموزش مهارت‌های زندگی تاسیس شده است. از آنجا که این مجموعه یک سازمان غیر سود ده (NPO) است، درآمد حاصل از دوره‌ها برای ارتقای کیفیت خدمات و برگزاری کلاس‌های بیشتر برای خیریه‌ها و مدارس کم برخوردار صرف می‌شود.

در این راستا از سازمان‌های دغدغه‌مند و علاقه‌مند به حوزه پرورش دعوت می‌شود تا در این راه همراه و هم‌قدم ما باشند.

پیشنهاد خانه مهارت زندگی برای سازمان‌ها چیست؟

۱. اگر پرورش و سلامت روان جامعه از دغدغه‌های سازمان شماست، می‌توانید با حمایت از هزینه‌ی برگزاری دوره برای مدارس کم برخوردار و خیریه‌ها سهم خود را به جامعه ادا کرده و از تسهیلات مربوطه این حوزه بهره‌مند شوید.

۲. اگر شما ارائه‌دهنده خدمات و محصولات هستید می‌توانید با ارائه رایگان خدمات خود به داوطلبین خانه مهارت ضمن حمایت از گسترش فرهنگ کار داوطلبانه در جامعه، انگیزه‌ای مضاعف برای پرورش‌دهندگان داوطلب جامعه فراهم کرده و به عنوان حامی مجموعه معرفی شوید.

۳. اگر شما به نیروهای انسانی شرکت خود به دیده‌ی سرمایه می‌نگرید، می‌توانید با برگزاری دوره‌های آموزشی مهارت‌های زندگی علاوه بر بالا بردن سطح توانمندی نیروهای خود، فرصت برگزاری این دوره‌ها را به چند مدرسه و خیریه نیازمند اهدا کنید.

شرکت‌های همراه با خانه مهارت زندگی
تایپو سامانه هوشمند تایپ