همراهی خیریه‌ها و خیرین در راستای دغدغه و باورمان یعنی پرورش نسلی توانمند و ایرانی آباد، از افتخارات خانه مهارت زندگی است. طبق باورهای خانه مهارت زندگی، همه‌ی انسان‌ها لایق یادگیری مهارت‌های زندگی برای داشتن زندگی بهتر هستند؛ بدون در نظر گرفتن شرایط مالی، فرهنگی، دینی و…

خیریه ها

افراد بدون داشتن آگاهی‌های لازم در برخورد بــا مسائل زندگی درست شبیه سربازانی بدون اسلحه در میدان نبرد هستند و نسبت به چالش‌هایی که در کارزار زندگی بـا آن مواجه خواهند‌بـود، آسیب‌پذیر می‌­شوند. ایـن آسیب‌پذیری نه تنها در سطح فردی بلکه در سطح اجتماعی نیز افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در واقع یادگیری مهارت‌های زندگی در دوران کودکی و نوجوانی، بـه واکسینه شدن فرد در مواجهه بـا مشکلات احتمالی پیش‌ رو منجر می­‌شود. علاوه بر این، افراد با شناسایی درست توانمندی‌­ها و استعدادهایشان می‌­توانند در جهت رشد و پیشرفت فردی و اجتماعی قدم بردارند.

مزایای دوره‌ها

• ارتقای کیفیت زندگی
آموزش مهارت‌های زندگی یکی از مهم‌ترین ابزاری است که به فرد کمک می­‌کند در مقابل چالش‌های زندگی آمادگی لازم را داشته‌باشد. این دانش به افزایش کیفیت زندگی در همه ابعاد روحی و جسمی کمک می‌­کند و همچنین فرد مسیر مناسب خود را با آگاهی بیشتر انتخاب می‌­کند.
    ◊ جذب و حفظ استعداد
    ◊ نیروهای سالم‌تر

• ایجاد و تقویت اعتماد
با برگزاری کلاس و ارزش‌گذاری برای سلامت روح مدد­جوها در کنار سلامت جسم، اعتماد و اعتبار برای حامیان خیریه افزایش می‌یابد.
    ◊ تاثیر مثبت در دیدگاه حامیان مجموعه
    ◊ پررنگ شدن ارزش‌های مجموعه

خیریه‌های همراه با خانه مهارت زندگی