• صدف نوایی
  • متولد 7 آذر 
 
 
سلام من صدف هستم، سرپرست گروه. در گروه رسانه خانه‌ی مهارت زندگی می‌خوایم یکی از جذاب‌ترین مهارت‌های زندگی رو کنار هم تمرین کنیم. من اعتقاد دارم با خلاقیت، زندگی رنگ دیگه‌ای به خودش می‌گیره…
"خلاقیت مصرف نمی‌شود، هر چقدر بیشتر از ان استفاده کنید بیشتر می‌شود."

مایا انجلو photo

مایا انجلو

شاعر امریکایی
فضای گروه رسانه فکری و خلاقانه‌ست. بخشی از کارمون هم در حوزه‌ی ترجمه و گرافیک قرار می‌گیره.
فعالیت رسانه‌ای خانه مهارت شامل تولید محتوا برای سایت، اینستاگرام، تلگرام، لینکدین و… میشه. این کار میتونه با استفاده از محتواهای از پیش تولید شده‌ی خارجی مثل مقالات علمی و ویدیوهای کوتاه (و ترجمه‌ی اون‌ها) باشه، یا محتوایی که خودمون از صفر تا صد تولید کردیم.
این گروه یه زیر گروه هم داره به اسم گروه خلاق. تو این گروه محتواهایی برنامه ریزی و تولید میشه که کامل به عهده خودمون هست. از اونجایی که پیوستگی در کار خیلی مهمه یکی از اصلی‌ترین شرایط خلاقیت، زمان آزاد و حضور در جلسات (بارش فکری، طراحی مراحل، فیلم برداری و…) و مراحل اجراست. این گروه به نوعی مغز اصلی گروه رسانه و خانه مهارته که برنامه‌ریزی‌ها و هم‌فکری‌ها رو پیش می‌بره وحتی در شرایطی به بقیه گروه‌ها هم کمک میکنه.
گروه رسانه خیلی به درد کسایی می‌خوره که میخوان تو حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ، در یک محیط دوستانه، تجربه و مهارت کسب کنن.
تو هم اگه دوست داری تو این زمینه ها تجربه بدست بیاری، بهمون پیام بده… 
وظایف گروهمهارت مورد نیازمزایا برای داوطلبکمک به خانه مهارت/جامعه
پشتیبانی اینستا (ادمین)آشنایی با ابزارهای اینستاگرام بیزنس- توانایی پیدا کردن پیج‌های مشابه و رقیب، دقت بالا، اشنایی حدودی با ابزارهای ساخت پست (مانند canva)، توانایی سرچ کردنآشنایی و کار با پلتفرم اینستاگرام، تقویت مهارت تیم ورکاز ان جایی که بخش عمده‌ی فعالیت رسانه‌ای خانه مهارت در اینستاگرام است، بررسی روند این پلتفرم از اهمیت بالایی برخوردار است و پست گذاری باید با دقت بالا و در زمان مقرر انجام شود.
ترجمهآشنایی مطلوب با زبان انگلیسی و دانش ترجمه، استفاده مؤثر از ابزارهای کمکی ترجمه، تایپ 10 انگشتی، اصول نگارش متنگرفتن بازخورد و بررسی ترجمه‌ها و تقویت مهارت نوشتن و خواندن انگلیسی، بالا بردن دایره لغات، تقویت مهارت تیم ورک از طریق انجام کار به صورت گروهی و در تعامل با داوطلبان ویرایش.مطالب مفید و معتبرعلمی به زبان انگلیسی در دسترس‌تر از مطالب فارسی هستند و هم چنین بسیاری از این مطالب به زبان فارسی ترجمه نشده‌اند، خانه مهارت زندگی از ترجمه این مطالب برای رسیدن به عنوان تنها منبع معتبر مهارت‌های زندگی به زبان فارسی استفاده میکند.
تیم خلاقخلاق و ایده پرداز، توانایی نوشتن سناریو، کپی رایتینگ، عکاسی، فیلمبرداری، ادیت عکس، فیلم و صداتقویت مهارت تیم ورک و خلاقیت فردتلاش خانه مهارت بر این است که خود از مهارت‌های زندگی در ارائه محتوا استفاده کند. همچنین محتوای خلاقانه و بدیع است که باعث شناسانده شدن خانه مهارت به دیگران میشود و در نشر ایده‌ها و پیشبرد اهداف ما کمک میکند.
جمع آوری مطالبانگلیسی حداقل در حد متوسط، توانایی سرچ کردنبدلیل استفاده از زبان انگلیسی و سرچ مداوم، این مهارت‌های پر کاربرد در داوطلب تقویت می‌شوند. تقویت مهارت تیم ورکاولین قدم در تولید محتوای رسانه‌ای جمع اوری مطالب است. این کار باعث افزایش و به روز بودن محتوای خانه مهارت میشود.
سایتدقت در نگارش. اشنایی با طراحی سایت و سئو.یادگیری و تمرین اصول سئو، تقویت مهارت تیم ورک از طریق تعامل با افراد دیگر گروه و بخش گرافیک و ویرایشدیده شدن بیشتر و بهتر خانه مهارت
گرافیکتوانایی سرچ کردن. کار با ابزارهای طراحی، دید هنری، خلاقیت، توانایی طراحی قالب برای اینستاگرامتقویت مهارت تیم ورک، یادگیری و تمرین ابزارهای گرافیکیاز جذابیت‌های محتوای رسانه‌ای تصاویر ان است و بخش زیادی از جذب مخاطب از طریق محتوای بصری صورت میگیرد و این بخش اهمیت زیادی برای پیشبرد اهداف رسانه دارد.
ویرایش متناصول نگارش، مهارت نوشتن، زبان انگلیسیتمرین نوشتن، بالا بردن مهارت ویرایش، تمرین زبان، تقویت مهارت تیم ورکمحتوای تولیدی حتی المقدور باید از نظر نگارش، صحیح و از نظر مفهومی واضح و روان باشد و این امر توسط زیرگروه ویرایش میسر میشود.
داوطلب‌های گروه رسانه