• حانیه رسولی
  • سرپرست سرمایه انسانی
 
سلام من حانیه هستم. حدودا یک ساله که اینجام و تو این مدت خیلی چیزا یاد گرفتم، دوستای جدیدو خیلی خوبی پیدا کردم، خیلی وقتا بوده که حال خوبی نداشتم و با حضور تو خانه مهارت حالم بهتر شده. امیدوارم که منم بتونم برای بقیه این حال خوبو رقم بزنم و کنار هم توی این گروه باعث رشد همدیگه و خانه مهارت بشیم.
 
 
سلام به روی ماه همگی، من شکوفه‌ام؛ کسیکه باور داره زندگیش با کمک کردن به دیگران معنا پیدا میکنه و اینجوری خوشحالتره. خانه مهارت همون جاییه که به من معنا میده و خوشحالم که اولین و آخرین کار سازمانی من اینجا رقم خورده و عضو کوچکی از این خانوادۀ پر مهر و محبتم. اینجا قرار و آرامش دارم…
 
 

 

  • شکوفه نوشادی
  • سرپرست روابط عمومی
اینجا گروه سرمایه انسانی و روابط عمومیه. گروهی سرشار از روابط انسانی و تعامل با افراد مختلف. از اونجایی که کارها و برنامه های سرمایه انسانی و روابط عمومی بسیار نزدیک به هم و تقریبا هم سو هستند، ما این 2 گروه را با هم تلفیق کردیم. از این رو بر خلاف گروههای دیگمون، اینجا با 2سرپرست آشنا میشین.

 

بطور کلی ما دراین گروه سعی داریم زمینه های همکاریمون رو گسترش بدیم. به این معنی که داوطلب جذب کنیم، با مدارس، خیریه ها و… ارتباط بگیریم برای جذب مهارت آموز و برگزاری کلاسهای مهارت زندگی، و همچنین با سازمانها، مراکز تفریحی، موسسات آموزشی و … جهت همکاری در راستای مسئولیت اجتماعی مذاکره کنیم.
یکی دیگه از کارهایی که ما دراین گروه انجام میدیم، برگزاری دورهمیهای آموزشی و تفریحی برای داوطلبهای خانه مهارته تا هممون بیشتر با هم در ارتباط باشیم و همیشه ارتباط بین بچه ها پویا باشه.. در کل همونطور که از اسم گروه هم مشخصه، اینجا ارتباط با هم و پویایی حرف اول رو میزنه از این رو، لازمۀ حضور در این گروه روابط اجتماعی خوب و مؤثر و علاقه به برقراری ارتباط است. همچنین از اونجایی که همیشه صحبت رو در رو و جلسات حضوری مؤثرترند، در نتیجه بهتر است افرادی که علاقمند به حضور در این گروه هستند، امکان بازدید و ملاقات حضوری را داشته باشند.
اگه شما هم دوست دارید با افراد مختلف در ارتباط باشید و از طریق این ارتباط، به پیش بردن اهداف بزرگ و مؤثر ما کمک کنید، فرم داوطلبی ما رو پر کنید تا دربارش با هم صحبت کنیم و بیشتر با هم آشنا بشیم.